Kanos një person përmes telefonit për shkak të një kontesti pronësor, arrestohet i dyshuari nga Atmaxha

0
145
Foto: Ilustrim

Për shkak të një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor, një person është kanosur përmes telefonit në fshatin Atmaxhë të Prizrenit.

I dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje, shkruan 04 Online.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor, përmes telefonit është kanosur nga i dyshuari mashkull kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës./04 Online

Leave a Reply