Një çift i ri në showbiz? Kunati i Jonida Vokshit puthje pasionante në dasmë...

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi një ditë më parë i dhanë fund beqarisë së tyre.  Ata bënë një dasmë madhështore, me shumë të...

Nora me Robertin tradhtuan njëri-tjetrin, Tuna me Patrisin forcojnë lidhjen! Këngëtarja merr mbiemrin Berisha...

Këngëtarja Altuna Sejdiu dhe Patris Berisha, pas ndarjes me Norën dhe Robertin, u përfolën për një krizë në çift. Por, Tuna e...

Xhemi Shehu më seksi se kurrë, me barkun jashtë dhe të brendshmet intime zbuluar...

Moderatorja Xhemi Shehu ka ardhur më provokuese se kurrë me një postim në rrjete sociale. Më një bluzë të shkurtër të bardhë,...

Si e përjashtoi Armina Mevlani, Jonida Maliqin nga biznesi i përbashkët

Të dyja kanë edhe një eksperiencë të përbashkët në skenë, kur prezantuan vite më parë një edicion të “Dacing with the...

Ceremoni ëndrrash, Jonida Vokshi i thotë “Po” Besnikut. Fotot nga dasma buzë detit

Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë.

Pos Sabri Fejzullahut edhe ky këngëtar do të këndoj në dasmën e Bleros

Yll Limani do të këndojë në dasmën e Bleros dhe Afrona Dikës, e cila do të mbahet të shtunën e ardhshme, më...

“Zhduku idiot”, Bora Zemani ‘përzë’ Romeo Veshajn nga emisioni: Merr furçën dhe ik

Moderatorja Bora Zemani është përplasur në episodin e radhës të emisonit “3shat” me aktorin Romeo Veshaj, dhe si përfudnim e ka ‘përzënë’...

Alban Skënderaj surprizon superfansen, 52-vjeçarja përlotet në studio

Këngëtari Alban Skënderaj ka surprizuar fansen e tij, 62-vjeçaren Minerva Lakrori, e cila luante përballë valixheve me lekë në “Dilema Deal or...

‘Kush tha që kam vetëm një bebe?’/ Poston videon me Besin nga makina, Xhensila...

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj prej më shumë se një viti është bërë nënë e një vajzë të quajtur Ajka.  Ajo...

Lok Komoni e Sinan Vllasaliu së shpejti sjellin “Çikat e Prishtinës”

“Çikave të Prishtinës” do t'ju këndoj Lok Komoni e Sinan Vllasaliu. Këngëtari i mirënjohur,...