Suharekë | Pas një mosmarrëveshje i dyshuari sulmon fizikisht të fejuarën e tij 

0
116

Pas një mosmarrëveshje verbale, në Suharekë një person i dyshuar ka sulmuar fizikisht të fejuarën e tij.

Dy personat e përfshirë në këtë rast janë intervistuar, ku me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt, shkruan 04 Online.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale është sulmuar fizikisht nga i fejuari i saj i dyshuari mashkull kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës./04 Online

Leave a Reply