Nuk do ta njihni Brelonën, shikoni si është ‘transformuar’ ajo (FOTO)

Blerona Zeqiri është padyshim një ndër më të përfolurat në publik. Moderatorja e njohur është shumë e komentuar sidomos...

Prizren, sulmohen fizikisht tre persona, njëri dërgohet në QKUK

Tre persona janë sulmuar fizikisht në Prizren. Policia dyshon se ky sulm fizik është kryer nga dy persona të...

Prizren, arrestohen shtatë persona për mosrespektim të masave shëndetësore të pandemisë

Shtatë persona janë arrestuar në Prizren, për mosrespektim të masave shëndetësore të pandemisë. Të arrestuarit janë liruar me procedurë...

33 persona ndalohen për shkelje të masave të kufizimit të lëvizjes në Prizren

Policia në Prizren ka arrestuar 33 persona për mosrespektim të orarit policor. Njoftimi i Policisë së Kosovës:

Vdes një 69 vjeçar nga Suhareka me Covid-19

Një 69-vjeçar, i shtrirë në mjekimin intensiv shkaku i koronavirusit, ka vdekur të marten pas mesnatës, duke e ngritur në nëntë numrin...

Pati kontakt me të infektuarin me COVID-19, nesër testohet mjeku nga Prizreni

Një mjek i Shërbimit të Urgjencës nga Komuna e Prizrenit, i cili ka pasur kontakt me një person me COVID-19, tashmë është...

PDK-ja në Prizren: E papranueshme dhe shumë e ultë, gjuha linçuese ndaj Administratës Trump

E papranueshme dhe shumë e ultë, gjuha linçuese ndaj Administratës Trump, dhe sulmet që po bëhen ndaj Shtëpisë së Bardhë, thuhet në...