“E teprove! Del para meje me tjetrën”, Kejsi pranon hapur tradhëtinë e Stresit?! Dedikimi:...

Mesa duket ish-partnerja e këngëtarit shqiptar ka pranuar hapur se Stresi e ka tradhëtuar. Keisi Lushaj, ish-partnerja e reperit...

LDK sot nxjerr emrin e mandatarit për kryeministër

Lidhja Demokratike e Kosovës sot prej orës 11:00 do të mbajë mbledhjen e kryesisë së re të partisë e cila u zgjodh...

Ekskluzive: AAK – PSD marrëveshen, kaq kandidatë do t’i ketë në listë partia e...

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do të jetë në koalicion parazgjedhor me Partinë Socialdemokrate të Shpend Ahmetit. Marrëveshja ishte...

Cili “virus” i Bleros preku dy herë?! (FOTO)

Ka vite që Blero më shumë flitet e përflitet për jetën private sesa për këngët që bënë. A i...

Me këtë foto të veçantë Adelina Ismaili ia uron fitoren Anton Qunit…

Anton Quni është zgjedhur të premten kryetar i degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren. Këngëtarja e madhe,...

Zbulohet vendi ku po i kalon pushimet Yllka Gashi (FOTO)

Ka kohë që atë nuk e kemi parë në ekranet televizive. Aktorja e njohur shqiptare, Yllka Gashi, e cila...

Nora Istrefi e sqaron më në fund: Me Robertin jemi…

Nora Istrefi e ka sqaruar një herë e mirë raportin që e ka me Robert Berishën.

Vajza e Lutfi Hazirit bën ndërhyrje në buzë, ja si po duket ajo…

Kënga Haziri është mjaftë aktive në rrjetet sociale. Ajo është vajza e politikanit dhe njëkohësisht edhe Kryetarit të Gjilanit...

Këto fotografitë e Artës do ju lënë pa mend…

Fytyrë më mediatike dhe më të njohur se sa të Arta Elezaj nuk ka. Aktorja e pëlqyer Arta Elezaj...

“Mbretëresha” e Instagramit shkëlqen me bikini! (FOTO)

Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagoniste në llogarinë e saj në Instagram.