Gjoni Palokaj nga Prizreni po shkruan historinë e luftëtarit të pamposhtur të kafazit në...

Njihet për super goditjet e tij, i qetë në secilin ballafaqim, e karakterizon kultura sportive dhe rezultatet si mungojnë asnjëherë.

Liria posedon “pasaportën” futbollistike të Vedat Muriqit, anagzhon avokatë ndërkombëtarë për mbyllje të çështjes

Vazhdon edhe më tutje të jetë një nga temat më të përmendura ditëve të fundit. Fjala është për çështjen...

KFV “Kabashi” nga Korisha e Prizrenit zë vendin e parë në turnirin “Ataturk Bahar”...

Klubi Futbollistik i Veteranëve "Kabashi" nga Korisha e Prizrenit kanë marrë pjesë në turnirin "Ataturk Bahar" në Turqi me ç'rast edhe e...

KFV “Kabashi” nga Korisha e Prizrenit zë vendin e parë në turnirin “Ataturk Bahar”...

Klubi Futbollistik i Veteranëve "Kabashi" nga Korisha e Prizrenit kanë marrë pjesë në turnirin "Ataturk Bahar" në Turqi me ç'rast edhe e...

Arsenali e Milani interesohen për Fekirin

Mesfushori francez shkëlqeu në fanellën e Real Betisit këtë sezon deri tash dhe është bërë objektiv i klubeve të mëdha

Merr fund lidhja e Edon Zhegrovës me Elsën, futbollisti zbulon gjithçka me një postim...

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, është ndarë përfundimisht nga e dashura e tij, Elsa Musliu, transmeton Gazeta Metro.

Haxhi Krasniqi rikthehet me fitore, e dërmon çekun Stanislas Eschner

Ka përfunduar meçi i sontëm mes boksierit shqiptar, Robin Haxhi Krasniqi dhe çekut Stanislas Eschner. Në përballjen e zhvilluar...

Joshua – Pulev, këtu mund ta ndiqni LIVE meçin

Boksi kthehet me një shfaqje të madhe për të gjithë adhuruesit e këtij sporti, ku të shtunën në mbrëmje, Anthony Joshua do...

Shkëlqimi i Rexhbeçajt dhe vendimet e rëndësishme për të ardhmen

Federata e Futbollit e Kosovës ka kohë që po interesohet për mesfushorin Elvis Rexhbeçaj. Me të drejtë. Aktualisht asnjë...

Neymar, gati të heqë dorë nga paratë për t’u kthyer te Barça

Një ulje drastike e pagës vetëm për t’u kthyer te Barcelona. Kjo është ajo po merr në konsideratë Neymar Junior (sipas “El...