Lori Hoxha me shumë stil, pozon nga makina luksoze

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha bën një jetë luksoze dhe këtë e tregon edhe në postimet që bën.

Përveç të pasmeve “bombastike” Alketa reklamon edhe këmbët e holla e të drejta

Prezantuesja bukuroshe Alketa Vejsiu nuk e ka ndërmend të ndalet së ekspozuari linjat e saj trupore, shkruan “InfoKosova” përcjell 04 Online.

Blerona e ka në dorë liberalizimin e vizave

Të gjithë e njohim moderatoren zeshkane Blerona Zeqirin, thuajse jemi rritur me pranin e saj në ekranet televizive. E...

Një nënë me stil si Njomza, vesh fustanin më të bukur sonte

Njomza Salihu Martinaj u bë e njohur fillimisht si vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo...

Big Mama vishet me fustan dhe bën frizurë, kaq e bukur është bërë

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që me dukjen dhe zërin e veçantë qysh në fillim u bë shumë e njohur...

Edona vishet me shumë stil e vajza i bën foto, shikoni reagimin e saj

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Ajo nisi karrierën shumë vite më parë...

Një nënë me stil si Njomza, vesh fustanin më të bukur sonte

Njomza Salihu Martinaj u bë e njohur fillimisht si vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo...

Olti Curri tallet me bamirësinë e Taynas – po “fryhesh” me 50 euro bamirësi

Olti Curri i ka reaguar Taynës pasi publikoi foto të ushqimeve që i kishte blerë për familjet në nevojë.

Pak pas lindjes së djalit, Almeda Abazi jep lajmin e madh për fansat

Ajo ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të parë dhe nuk ka kaluar shumë kohë për të na...

Ermal Mamaqi zbulon fitimet marramendëse të filmit “2 Gisht Mjaltë”

Ermal Mamaqi ka premtuar se filmi i tij i fundit “Dy Gisht Mjaltë” do të transmetohet në të gjithë SHBA-në.