Atdheu dhe Antonela në momente private, publikohet video

Protagonistët e emisionit “Për’puthen”, Antonela dhe Atdheu, janë dyshja që bënë rrëmujë të madhe qysh nga takimi i tyre.

Në veshje sportive/ Linda Halimi moti nuk ka qenë kaq joshëse

Që kur humbi kilet e tepërta, çdo publikim e bën me poza joshëse. Ajo nuk po i ndahet palestrës,...

Leonora Jakupi: Uroj që Ramazanët e tjerë të na gjejnë në rrethana e kohë...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, ka treguar disa herë në intervista se është një myslimane e devotshme. Ajo...

E pakënaqur me pamjen, Kida bëri ndërhyrje në gjoks?! Këto fotografi e vërtetojnë më...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, ka qenë kryefjala e medieve rozë për shkak të ndërhyrjeve në gjoks.

Ledri Vula gjen zgjidhje për 100 problemet

Ledri Vula dhe Sara Hoxha ka disa ditë që kanë udhëtuar drejt Dubait, për pushime. Edhe nga atje dyshja...

Adelina “noton” në luks, një byzylykë i saj kushton mbi 2 mijë euro

Adelina Tahiri është njëra nga femrat më me stil. Ajo ka një jetë tejet luksoze, gjë të cilën mund...

Genta Ismajli me të dashurin shkojnë në Spanjë, publikojnë fotografi nga pushimet

Këngëtarja e njohur me prejardhje nga Gjilani, Genta Ismajli, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo...

Brenda shtëpisë luksoze të Labinot Tahirit

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka postuar një imazh brenda shtëpisë së tij.Ky imazh i rrallë nga këngëtari u komentua dhe...

Ditët e fundit të shtatzënisë, Arbenita rrëfen shqetësimin e saj më të madh

Siç tashmë dihet, Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Modelja është në...

Këngëtari nga Prizreni pritet të bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur nga Prizreni, Hala Osmanollaj pritet të bëhet baba. Lajmin e ka dhënë vet në profilin e...