Prapë Arta, tregon belin e hollë seksi në fotot e fundit

Modelja dhe aktorja kosovare Arta Nitaj vazhdon me fotot e saj seksi nëpër rrjetet sociale Bukuroshja pejane kësaj here...

Oriola Marashi bëhet si ruse, në karantinë me Eros Grezdën i mërzitet vetja! ‘Ndryshon’...

Modelja Oriola Marashi ka vendosur të provojë disa filtra, duke krijuar një ide se si mund të ngjajë me baluke dhe bjonde.

“Më vodhët biznesin miliona lekë”, Ermal Mamaqi mbyll faqet pirate, i kthehet doktori i...

Aktori ka treguar se ka kërkuar të drejtën e tij duke ju drejtuar AMA-s, dhe se i duket e çuditshme se si...

Janë ndarë, nuk janë ndarë? Ja çfarë thotë Arbenita… (FOTO)

Për ta u tha se u ndanë. Por, edhe kësaj radhe, Arbenita e tregoi të vërteten rreth këtij lajmi.

Djali i ‘Qumilit’ i bën fansat të qeshin, me paraqitjen e fundit (FOTO)

Djali i aktorit të njohur të humorit shqiptar ‘Qumilit’, njëherit edhe partneri më i shpeshtë i tij nëpër skeqet që i realizon...

E dashura e Feros inçizohet duke u zhveshur, publikohet videoja (VIDEO)

Arbenita Ismajli është një prej emrave më të komentuar së fundi në mediet rozë. Modelja u bë e njohur...

U tha se ishte e lidhur me Flori Mumajesin! Ky qenka i dashuri i...

Liberta Spahiu është një nga moderatoret më të dashura në Kosovë, mirëpo ajo ka zgjedhur të jetë hermetike rreth jetës së saj...

Të shtrirë në shtrat, Fero nuk i reziston dot Arbenitës. Poston në Instagram video...

Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të komentuara në media për shkak të romancës së tyre. Ata shpesh herë ngacmojnë...

Rijad Lecaj në karantinë, me muzikë largon vëmendjen nga Covid-19 (VIDEO)

Këngëtari i njohur nga Prizreni, Rijad Lecaj, pothuajse çdo natë është kujdesur për t'i argëtuar ndjekësit e tij. Tashmë...

Shikoni si e ka festuar Fitër Bajramin Morena Taraku me këtë video

Duket se edhe këngëtarja dhe modelja e njohur kosovare, Morena Taraku, është 'infektuar' nga "Tik Tok". Për shkak të...