Rijad Lecaj në karantinë, me muzikë largon vëmendjen nga Covid-19 (VIDEO)

Këngëtari i njohur nga Prizreni, Rijad Lecaj, pothuajse çdo natë është kujdesur për t'i argëtuar ndjekësit e tij. Tashmë...

Kush po qet fli, kush po qet fli? (FOTO)

Vazhdon ta mbajë fronin e më të mirit në Prizren në muzikë, madje tani për tani ai duket i pakonkurencë.

Xeni i kushton këngë mjekëve, nxjerrë stafin e Infektivës në oborr (VIDEO)

Shkelzen Jetishi-Xeni, ka gjetur një mënyrë të bukur për të falënderuar gjithë stafin mjekësor, që sidomos gjatë kësaj kohë të pandemisë po...

Hyri nuse në shtëpinë e Ibrahim Rugovës, Blerina Kllokoqi: Thikë me dy tehe

“Thikë me dy tehe” kështu e ka cilësuar stilistja e njohur Blerina Kllokoqi Rugova të qenit nuse në shtëpinë e Presidentit Ibrahim...

Nga karantina Mc Qoppa ka një pyetje për ndjekësit e tij (VIDEO)

Në Prizren dhe jo vetëm, ai njihet si ikona e repit dhe hip hopit. Këngët e tij tashmë janë bërë hite.

Robert Berisha i kërkon publikisht falje Nora Istrefit

Telenovela’ e Norës dhe Robertit vazhdon. Roberti në një prononcim drejtpërdrejtë i kërkoi falje ish gruas.

“Erdhi kjameti, kam shtuar lutjet”, Shkëndije Mujaj rrëfen praktikën 6-mujore me njerëzit në prag...

Në një intervistë për Panorama Plus, këngëtarja me origjinë nga Kosova, Shkëndije Mujaj ka rrëfyer disa detaje rreth jetës së saj. Ajo...

Nuk do ta besoni cila këngëtare është sot kjo nuse (FOTO)

Një fotografi të papublikuar deri më tani e ka prezentuar këngëtarja, Remzie Osmani. Në fotografinë e cila daton në...

Plot video seksi, reperi Fero rrëfen flirtet me koleget dhe xhelozinë e Arbenitës: Jam...

Në një intervistë 60 sekonda për “Prive” reperi me origjinë nga Kosova, Fero ka treguar shumë detaje në pak kohë. I pyetur...

E çoi në shtëpinë e prindërve, Fero pendohet për Arbenitën! Çifti e tregojnë hapur...

Reperi Fero dhe modelja bukuroshe Arbenita Ismajli janë vënë shpesh në qendër të diskutimeve, për lidhjet dhe ribashkimet e tyre.