E veshur në stilin kauboj, Arbenita Ismajli shfaqet provokuese teksa mban të pasmet me duar

0
396

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet shqiptare më seksi.

Ajo merr vëmendje me secilin postim të saj, shkruan lajmi.net.

Edhe pse është një nënë, ajo mahnit me linjat e saj trupore të cilat janë për t’u pasur zili.

Së fundi modelja ka postuar disa imazhe e veshur në stilin kauboj, teksa është shfaqur provokuese.

Modelja në njërën nga fotot shihet duke i mbajtur të pasmet e saj me duar.

Imazhet e saj janë pëlqyer dhe komentuar shumë nga ndjekësit e saj.

Leave a Reply