Xhensila dhe Noizy shihet bashkë natën vonë, befasojn fansat me detajin e fundit

0
328

Xhensila Myrtezaj dhe Noizy duket se po sjellin edhe një bashkëpunim të ri.

Dy këngëtarët e famshëm shqiptarë janë parë mbrëmë deri vonë në një studio muzikore.

Bashkë me ta ishte edhe Elgit Doda.

“Netët e vona”, shkruan Xhensila në postim, mbase ky mund të jetë edhe titulli i këngës.

Shiko videon:

Leave a Reply