‘U ringjalla’, Dea befason me dukjen pak ditë pas operimit të rëndë në kokë

0
239

Dea Mishel bëri merak të gjithë ndjekësit e saj para disa dite ku tregoi se pati një ndërhyrje në kokë.

Megjithatë, operimi kishte kaluar me sukses dhe Dea pritet të shërohet shpejt.

Dea, ka vendosur dje të bëj grim pasi disa ditë ishte në gjendje te keqe.

‘U ringjalla’ shkruan ajo krahas fotos ku duket shumë bukur duke shtuar ‘I harxhova gjithë energjitë për ty lyer për të bërë një video. S’kam dal akoma nga shtëpia’./IK

Shiko foton:

Leave a Reply