Publikohet “Mari” nga Ghetto Geasy dhe Majku, kënga tejet verore

0
312

Bashkëpunimet janë trendi i kësaj vere.

Pak minuta më parë është publikuar edhe bashkëpunimi më i ri i shumëpritur, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin e Getit dhe Majkut.

“Mari” titullohet kënga e cila bëri bashkë dyshen, pas shumë bashkëpunimeve që ata numërojnë bashkë.

Teksti dhe muzika janë realizuar nga vetë këngëtarët.

Kënga duket tejet ritmike dhe pritet të pëlqehet nga publiku.

Leave a Reply