Ç’po ndodh me të? Zhgënjehet Beatrix: Prisja të më zgjidhte mua

0
381

Beatrix Ramosaj është shfaqur e zhgënjyer nga Arjola pasi ka pritur nga ajo ta shpëtonte nga zinxhiri i nominimeve në Big Brother VIP.

’Prisja që të më zgjidhte’’,- tha Beatrix duke mos e fshehur mërzinë nga kjo gjë duke shtuar se të njëjtën gjë priste dhe nga Monika.

‘’Erdhi dhe më tha që doja të të shpëtoja por jo kështu, jo ashtu… Realisht prisja që njëra ose tjera të më zgjidhnin mua. Nuk jam ngushtë për tu ngopur vetëm me fjalë’’,- tha këngëtarja.

Leave a Reply