Zyrtarizohet skuadra e re e Besnik Hasit, rikthehet aty ku u bë i famshëm

0
231

Tanimë është zyrtare, Besnik Hasi është emëruar trajner i skuadrës belge, KV Mechelen.

Klubi ka zyrtarizuar Hasin përmes një postimi në Tëitter.

“Besnik Hasi është trajneri i ri i KV Mechelen. Ish-trajneri i Anderlecht, Legia Varshavës dhe Olympiacos, ndër të tjera, nënshkruan kontratë me Malinëa deri në fund të sezonit”, thuhet në njoftim.

Leave a Reply