Taynën e gjuajnë me telefon derisa këndonte në koncert

0
183

Këngëtarja shqiptare, Tayna ditëve të fundit ka pasur një koncert në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku i ndodhi e papritura.

Derisa ajo po këndonte dikush nga fansat e saj në publik e ka gjuajtur me telefon në skenë.

Tayna si duket e pa telefonin që vinte drejt saj dhe u largua duke i shpëtuar goditjes.

Hedhja e telefonit në skenë si duket tani është bërë traditë pasi që e njëjta i ka ndodhur edhe Bebe Rexhës, këngëtares shqiptare me famë botërore.

Tayna dje ka publikuar këngën e saj më të re të quajtur “Xhelozia”.

Leave a Reply