Reagon për herë të parë Argjira pas eleminimit të Gracianos mbrëmë nga BBVA

0
270

Graciano Tagani dhe Argjira Spanca kane qenë në qendër të vëmendej ditëve të fundit.

Kjo për shkak se ka një krizë në marrëdhënien e tyre, madje ka prej atyre që thonin se ata janë ndarë.

Mbrëmë, Graciano u eleminua për herë të dytë nga Big Brother Vip Albania ndërsa Argjira nuk u pa në ambientet e televizionit për ta pritur Gracianon.

Madje, atë e priti me përqafim të ngrohtë jo partnerja por shoqja e tij.

Sot, Argjira ka publikuar pamje të një skice skice të një shtëpie me oborr derisa shkruan:

Shpirtrat më të bukur janë ata që dolën nga zjarri, pastaj u kthyen në ujë për ata që ishin ende në të.

Ky postim u mendua që është bërë për Gracianon dhe duket se marrëdhënia e tyre do të rregullohet pas daljes së tij nga BBVA.

Megjithatë, mbetet të shihet se si do shkoj marrëdhënia e tyre./IK

Shiko foton:

Leave a Reply