U rrah nga një vajzë në njërën prej klubeve të Prishtinës, Ylli tregon arsyen

0
249

Po vazhdojnë të tregohen ndodhitë e jetës së banorëve të Big Brother VIP Kosova. Së fundmi, ishte Buci i cili u ka treguar një ngjarje interesante banorëve të tjerë të shtëpisë më të famshme në vend.

Ai ka folur për një eksperiencë të tijën në një prej klubeve kosovare.

“Isha duke qëndruar dhe një vajzë e cila ishte e dehur erdhi të unë dhe më rrahu. Ajo mendoi se isha ish i dashuri i saj”, ka thënë Buci.

Leave a Reply