Vesa rregullohet si nuse, Mergimi do i “bie” pishman që e la

0
195

Vesa Vllasaliu është ish-banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo brenda shtëpisë ka treguar historinë me shoqen e saj, që ajo pretendon se ia ka marrë burrin.

Vesa tani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo vazhdimisht ka treguar se është e dhënë pas veturave luksoze.

E se fundmi bukuroshja kosovare ka publikuar një video ku lajmërohet nga frizerka.

E grimosur dhe rregulluar si nuse, Vesa po shkëlqen në pamje.

Çdo vjehërr do të kishte dëshirë të kishte një të re si Vesa. /ORAinfo/

Shiko videon:

Leave a Reply