Keni dasëm këtë verë? Ku të gjeni fustanet më trend, më pak se 100 euro

0
280

Sezoni i dasmave ka ardhur sërish dhe ne e dimë shumë mirë situatën… ju e keni ftesën, por nuk keni asgjë për të veshur në gardërobën tuaj.

Epo, është ai fustani që keni veshur në atë dasmë vitin e kaluar, por duket pak i vjetër. Ju dëshironi diçka të re dhe verore që nuk kushton një tufë me lekë dhe më e rëndësishmja, një që nuk është shfaqur tashmë në rrjetin tuaj në Instagram!

Në vend që të kalojmë orë të tëra duke ecur nëpër faqet e internetit duke u përpjekur të gjejmë fustanin e përsosur të të ftuarve të dasmës, ne kemi bërë një renditje për ju dhe kemi kërkuar nëpër të gjitha markat tuaja të preferuara për të gjetur opsione të shumta për çdo vit për çdo dasmë verore./vizionplus.tv

Fustani Bregu, 73 euro
Fustani Magazina, 55 €
Fustani Warehouse, 58 euro
Fustani nga Boohoo, 30 euro
Fustani Boohoo, 36 euro
Fustani Boohoo, 29 euro
Fustani Coast, 75 euro
Fustani saten i Marks dhe Spencer, 60 euro
Fustani nga ASOS, 70 euro
Fustani nga ASOS, 49 euro
Fustani nga ASOS, 75 euro
Fustani River Island, 68 euro

Leave a Reply