Motra e Encës tregon gjoksin bombastik: Vetëm një ku*vë e keqe… (FOTO)

0
480

Uindi Haxhia është një nga emrat që ndiqet në rrjetet sociale, ani pse nuk ka ndonjë profesion që e lidhë me skenën.

Sidoqoftë, duke qenë se është motra e Encës, ajo ka famë dhe vëmendje.

Ajo sot ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet se ka mbledhur flokët dhe dukej sikur t’i kishte prerë ato.

Duke ekspozuar gjoksin, Uindi dukej shumë seks dhe shkruante: Vetëm një Kur*ë e Keqe në mënyrën e saj magjepsëse”.

Leave a Reply