Luana shfaqet e veshur shkurt, tregon këmbët e gjata seksi (FOTO)

0
365

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka postuar sot disa foto që tregojnë se si ajo po i kalon ditët e karantinës.

Luana, e cila pak para se të shpërthej pandemia kishte lansuar këngën “Pa panik” ka bërë paraqitje tepër seksi sonte.

Ajo ka postuar disa foto ku shihet në një ballkon derisa tregon këmbët e saj të gjata dhe seksi.

“Si ju duket video e ime në TikTok?”, ka shkruar ajo duke treguar kështu se tashmë edhe ajo është në rrjetin më të ri social në botë.

Leave a Reply