Kundërshtarë burrë e grua! Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi bëhen gati për ‘luftë’ në karantinë

0
588

Jonida Vokshi dhe Bensik Krapi kanë njoftuar një projekt të ri, që e vendos çiftin në një sfidë. Aktorja dhe regjisori kanë publikuar videot e para të këtij projekti, ku paralajmërojnë se do të jenë ‘kundërshtarë’ të hapur.

“Si bëhet gati Jonida ta mposhtë Besnikun?”– është videoja që ka postuar Jonida Vokshi, ku bëhet gati për sfidën me bashkëshortin e saj.

Nga ana tjetër nuk ka munguar as një video e dytë nga aktorja, ku shfaqet regjisori me origjinë nga Kosova, Besnik Krapi.

“Video Nr 2. Do jetë sfidë dhe jo humor! Apo sfidë bashkë me humor”, – shkruhet bashkëngjitur videos ku shfaqet regjisori Krapi, i sapozgjuar nga gjumi, gati për një sfidë me bashkëshorten e tij.

Leave a Reply