Oriola Marashi bëhet si ruse, në karantinë me Eros Grezdën i mërzitet vetja! ‘Ndryshon’ look dhe s’keni për ta njohur

0
449

Modelja Oriola Marashi ka vendosur të provojë disa filtra, duke krijuar një ide se si mund të ngjajë me baluke dhe bjonde.

Ajo ka publikuar dy foto, në të cilat shfaqe si një modele ruse. Me flokët bjonde dhe me flokët e errëta, në të dyja varjantet shoqëruar me baluke, Oriola Marashi duket tjetër njeri.

Postimi i Oriola Marashit.

Me sa duket modeles i është mërzitur vetja në karantinë, dhe ka vendosur të ndryshojë pamje, duke i marrë një mendim dhe ndjekësve të saj.

Postimi i Oriola Marashit.

Ajo ndodhet prej kohësh në karantinë me futbollistin me origjinë nga Kosova, Eros Grezdën, dhe tashmë lidhja e tyre është bërë publike.

Leave a Reply