Tuesday, March 26, 2019

Njomza e Shyhretes tregon linjat trupore, pasi e lindi djalin kështu po duket

Njomza Salihu Martinaj është vajza e madhe e martuar e këngëtares Shyhrete Behluli, shkruan “InfoKosova”. Për Njomzën nuk është ndonjë gjë interesante që media rozë...

Ja cila femër e njohur është “njëshi” për Adelina Ismailin!

Adelina Ismaili e cilësuar si DIVA e muzikës së lehtë dhe argëtuese shqiptare, sot ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale,...

Kjo është mbesa bukuroshe e motrave Mustafa

Sahidja e Safetja janë dy motrat më të njohura Mustafa, që me zërin e tyre e kanë bërë publikun për vete.

Për Ava Maxin është kompliment i madh që e krahasojnë me Lady Gagan

Armanda Koçi, me emrin artistik Ava Max, mori famë ndërkombëtare me këngën e saj hit “Sweet But Psycho”. Dhe pothuajse në çdo...

Jonida Maliqi për tre vite nuk i kishte folur Ermal Mamaqit, do të befasoheni...

Jonida Maliqi dhe Ermal Mamaqi nuk kishin folur për tre vite mes vete për një arsye interesante. Jonida Maliqi...

Më elegante se në këto foto s’e keni parë kurrë Shkenda Dubovën

Këngëtarja nga Gjilani, Shkenda Dubova cilësohet të jetë njëra nga artistet më tërheqëse shqiptare. Ajo ka hedhur disa mazhe...

Elvana “Pa dashuri” (VIDEO)

Pas projektit të saj të fundit “Tavolina e Mërzisë”, Elvana Gjata, së shpejti do ta publikojë këngën e re.

Anestezioni, One T dhe Zeko vijnë me këngën e re ‘Shokun se lo II’...

Shokët më të ngushtë të Stresit kanë lansuar projektin e ri muzikor. Anestezioni, One T dhe Zeko vijnë me...

Era dhe Nora Istrefi finalizojnë xhirimet e klipit të ri

Era dhe Nora Istrefi ka kohë që kanë paralajmëruar një duet, ndaj fansat e tyre po e presin me padurim këtë këngë....

Ardian Shala publikon projektin e ri muzikor, “Ike u largove” (VIDEO)

Këngëtari nga Deçani, Ardian Shala, ka publikuar projektin e ri muzikor të cilin e ka sjellur edhe me videoklip.