Wednesday, January 16, 2019

A ju kujtohet Valentina nusja nga Prizreni e cila mori zemrat e të gjithë...

Ajo është tashmë ndër nuset më të njohura për publikun tonë. Quhet Valentina Elshani dhe është dizenjatore e modës,...

Leonora Jakupi me mesazh emocionues për Sami Lushtakun

Këngëtarja Leonora Jakupi ka përkrahur Sami Lushtaku për shkuarjen e tij në Hagë. Ai sot është nisur për atje...

“Do përgjigjem se plasa”, këngëtarja pranon lidhjen me Flori Mumajesin

Prej disa ditësh është bërë një ‘lëmsh’ postimesh në rrjetet sociale, saqë nuk po e kuptojmë nëse Flori Mumajesi është në një...

Shpërthen Shpat Kasapi: Turp të keni, nga sot e tutje…

Shpat Kasapit i ka ndodhur diçka e pakëndshme në rrjetet sociale dhe është mërzitur për këtë gjë. Bëhet fjalë për hakimin...

Këngëtarja ”pranon” lidhjen me Flori Mumajesin: Do përgjigjem se plasa

Prej disa ditësh është bërë një ‘lëmsh’ postimesh në rrjetet sociale, saqë nuk po e kuptojmë nëse Flori Mumajesi është në një...

Mc Kresha tregon si ndjehet pasi ish të dashurat iu kanë martuar

Reperi i njohur shqiptar, Mc Kresha është ende beqar dhe këtë e ka zbuluar në emisionin “Why Not” në Ora News. Gjatë...

Fjalimi i Arnold Schwarzenegger-it po bën bujë në internet te rezistuesit dhe te të...

“Çfarëdo që të bëni në jetë duhet patjetër vetes t’ia gjeni qëllimin”, thekson legjendari Arnold Schwarzenegger në fjalimin motivues, të cilin gjatë...

TopAwards/ Flori, Ghetto Geasy dhe Bruno rimarrin kreun

Pas 8 orëve gjumë trupit i duhet energji për të nisur ditën, jo më kot rëndësia e konsumimit të mëngjesit është shumë...

Sherret mes Tunës dhe Norës, kjo është vërteta

Dikur, shoqe të ngushta që argëtoheshin deri në orët e para të mëngjesit në jetë nate, sot kunata të martuara me dy...

Neki Emra: Si një tatimpagues i rregullt në vend, e ndjej vetën pak si...

Këngëtari Neki Emra, lidhur me temën për "Kosova Sot", ka deklaruar një nga temat më të qëlluara qysh nga koha e pasluftës...