E papritur: Tuna shihet në karrocë, çka po ndodhë me të?

Këngëtarja Tuna Sejdi është zhvendosur në Amerikë pak ditë më parë. Atje po qëndron me Linda Halimin dhe familjen...

Tayna dhe Mozzik do të sjellin së bashku këngë me tekst eksplicit, demoja e...

Tayna dhe Mozzik kanë qenë pa diskutim dy nga rep-artistët më dominues sivjet në tregun vendor të muzikës. Në...

Vajzës së Ledrit dhe Sarës i këndon ninullë këngëtarja e famshme për ta vënë...

Këngëtarja e famshme e Dhurata Dora i ka kënduar ninullë vajzës së Ledrit dhe Sarës për ta vënë në gjumë.

Kiara Tito flet “pa dorashka”, tregon infektimin me Covid dhe marrëdhënien me Young Zeka

Moderatorja Kiara Tito ka folur për infektimin e saj me Covid-19. Në një intevistë per “Ftesë në pesë” ajo është shprehur se...

Stresi e ofendoi rëndë në Instagram, Einxhel Shkira tregon bisedën me të atin e...

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira ka treguar për herë të parë detaje nga biseda me babain e Stresit, Sali Lushajn. E ftuar...

Me veshje të gjelbër dhe varëse në formë kryqi, Adelina Ismaili shkëlqen në fotografitë...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, po vazhdon tash e sa kohë të rrëmbejë vëmendjen e fansave me paraqitjet e saj qoftë...

Samanta Karavella nuk ndal pozat s*ksi me veshje transparente! Ja si duket këngëtarja

Para një jave, këngëtarja e njohur, Samanta Karavella tërboi rrjetin me fotot, ku pozonte me reçipeta transparente. Por, duket...

Pasi u ribashkuan, Mozzik dhe Loredana ndërmarrin një hap të rëndësishëm për marrëdhënien e...

Mozzik dhe Loredana janë një nga çiftet më të dashura të publikut. Edhe pasi u ndanë të gjithë donim t’i shihnim sërish...

Nikka publikon këngën e re ‘Oj Kosovë’

Rep artistja e njohur e estradës shqiptare, Nikka, në prag të festave të fundvitit ka publikuar projektin e saj më të ri...

Kënga e Shkurte Fejzës cilësohet se promovon nënshtrimin e grave

“Nuse mësuese”, kënga e publikuar së fundmi nga Shkurte Fejza dhe e bija e saj Gresa Behluli, është kritikuar nga Qendra Kosovare...