Me fustanin ngjitur për trupi, Kaderi mahnit me format trupore

0
451

Kader Kicaj eshte tashme nje nga vajzat me te komentuara ne show biz.

Ish banorja e Big Brother Vip Kosova po perflitet per ndarje me Lumbardhin, por qe ai se fundmi ne nje interviste nuk pohoi se jane ndare.

Ai tha se vetem pse nuk ndjekin njeri tjetrin ne Instagram dhe nuk postojne foto nuk do te thote se nuk jane bashke.

Se fundmi Kaderi ka publikuar nje foto ne InstaStory ku merre vemendje me format mahnitese trupore.

Shiko foton:

Leave a Reply