Befasuese, Sara Gjordeni merr vendimin e papritur

0
202

Edhe pse deri paraditen e sotme ishte tepër aktive në rrjete sociale, Sara Gjordeni ka vendosur të largohet prej Instagramit pa asnjë arsye.

Përsa i përket Bardhit, partnerit të saj, llogaria e tij është ende aktive kështu që mbetet të presim nëse do të ketë një reagim prej tij lidhur me këtë vendim të papritur të Sarës.

Rikujtojmë që çifti është në pritje të një bebushi dhe së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Bebushi i dy ish-banorëve është plot 9 javë e dy ditë, e thënë kjo nga vetë Sara mbrëmjen e djeshme nëpërmjet një pyetësori që krijoi në llogarinë personale të Instagramit.

Leave a Reply