Saturday, January 19, 2019

Në estradë, ka meshkuj që nuk ia lëshojnë rrugën femrave për ndërhyrje kirurgjike!

Janë komentuar e vazhdojnë komentohen gjatë në media operacionet e shumta plastike të këngëtareve të estradës, shkruan GazetaBlic përcjell 04 Online.

Skandali në emisionin e Arbana Osmanit i sjell asaj pasoja ligjore!

Autoriteti i Medias Audiovizive i ka tërhequr vëmendjen televizionit “Top Channel”, pasi ka konstatuar shkelje në emisionin “Dua të të bëj të...

Sinani me deklaratë të çuditshme: Nuk ka më të mirë se serbët!

Sinan Vllasaliu ka postuar ‘selfien’ e radhës. Këngëtari i famshëm Sinan Vllasaliu në një nga postimet e fundit në...

E thjeshtë dhe pa pikë grimi, Dua Lipa publikon imazhe nga shtrati!

Dua Lipa pavarësisht famës së madhe që sot ka ajo asnjëherë nuk heziton të shfaq dukjen e saj natyrale.

Bashkëshortja e Lumi B sërish ‘rrëmben’ vëmendjen me dukjen mahnitëse

Bashkëshortja e Lumi B po vazhdon të komentohet për dukjen e saj dhe stilin. Miranda, konsiderohet si një femër...

Mirëmëngjesi nga “botrat” Krasniqi

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi ka shpërndarë një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet bashkë më motrën e saj,...

Roza Lati sfidon Luana Vjollcën dhe as e kishit imagjinuar që mund ta bënte...

Moderatorja e njohur e emisionit "Why Not", Roza Lati, i ka befasuar së fundmi të gjithë ndjekësit në profilin e saj në...

Eneda Tarifa i nxjerr sekretin Flori Mumajesit

Nëse ju kujtohet, në kohën kur doli kënga “Mamani nejën”, para 7 vitesh Eneda Tarifa i shkëputi marrëdhëniet me Flori Mumajesin për...

Kush ia dhuroi Agnesa Vuthajt buqetën me trëndafila të kuq?

Ish-Miss Kosova Agnesa Vuthaj ka pranuar një buqetë të madhe më trendafila të kuq. Përveç luleve, ajo mori edhe...

Poni humb një person të dashur: Të premtova se do këndojë në dasmën tënde

Poni ka njoftuar për vdekjen e një personi shumë të dashur për të që ndërroi jetë në moshë shumë të re.Këngëtarja Poni...