Blero i ftoi ish banorët e BBVK në shtëpi, vajza e tij habit me foton që poston nga ndeja me ta

0
388

Blero ka treguar para disa dite se ka ftuar ish banorët e BBVK në shtëpinë e tij.

Bëhej fjalë për Edona James dhe Lumbardhin me të cilët publikoi edhe një foto ku tregoi se i kishte ftuar në shtëpi për të parë lojë futbolli.

Sigurisht në këtë ndejë nuk mungoi as vajza e Bleros, Tara.

Ajo ka publikuar një foto në InstaStory ku shihet e lumtur krah Edona James./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply