Diola publikon video atraktive në bikine nga pushimet luksoze me Erolldin

0
168

Diola Dosti dhe i dashuri i saj biznesmen kanë udhëtuar drejt Indonezisë.

Ata po kalojnë ditë të bukura duke shijuar plazhin atje, ku nuk mungojnë as pamjet luksoze.

Së fundmi Diola ka publikuar një video në bikine nga plazhi ku vë në pah format trupore.

Ajo duket si të ishte modele me linjat mahnitëse./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

Leave a Reply