Zarf i zi në BBV për Olta Gixharin, çfarë e pret aktoren

0
209

Një zarf i zi ka mbërritur ditën e sotme në Big Brother VIP. Siç dihet tashmë ky zarf përmban një ndëshkim për një nga banorët që ka thyer rregulloren e Vëllait të Madh.

Ndërkohë që mbërriti zarfi dhe të gjithë banorët ishin ulur në sallonin e shtëpisë së famshme për ta ndjekur, në monitor u shfaq një klip për arsyen e zarfit.

Gjatë klipit personazhi kryesorë ishte Olta Gixhari e cila e pranoi dhe vetë:

“Po për mua është, se vetëm unë isha në të gjithë videon”, thotë ajo teksa shprehet moskokçarëse.

Vendimi për aktoren pritet sonte në prime.

Leave a Reply