Lansohet kënga e re e Semit dhe fansat e adhuruan që në dëgjim të parë

0
1803

Ashtu siç u paralajmërua Semi erdhi me një këngë të re.

Kënga e re titullohet “NAH” dhe është shoqëruar me videoklip.

Që në orët e para të publikimit kënga e re ka marrë kritika shumë të mira nga fansat e saj. /Prive.al

Leave a Reply