“I like it” publikohet nga Lumi B e Ledri Vula

0
152

Bashkëpunimet ndërmjet këngëtarëve shqiptarë nuk kanë të ndalur.

Lumi B dhe Ledri Vula kanë bashkuar forcat për të sjellur një super hit këtë verë, shkruan 04 Online.

“I like it”, mbanë titullin kënga e re e dy këngëtarëve, e cila është pritur mirë nga ndjekësit.

Këngës i është punuar edhe videoklipi. Ju ftojmë ta dëgjoni./04 Online

Leave a Reply