Melinda Ademi dhe Rina Balaj do ta thyejnë rrjetin më këngën e re “Tornado”

0
298

Duket se kjo verë do të jetë momentumi më i mirë i super bashkëpunimeve mes këngëtarëve të estradës sonë.

Melinda Ademi dhe Rina Balaj pritet të sjellin projektin e tyre muzikor, shkruan 04 Online.

“Tornado”, mbanë emrin kënga e re e dy këngëtarareve atraktive.

Këngës i është punuar edhe videoklipi, të cilën do ta sjellim ekskluzivisht për ju sapo ajo të lansohet për publikun./04 Online

Leave a Reply