Flakë flakë projekti i ri i Capital T me Elvanën

0
168

Pas suksesit me këngën “Fustani”, Capital T dhe Elvana Gjata kanë ribashkuar forcat për hitin e radhës.

“Flakë flakë”, titullohet kënga të cilën e kanë shoqëruar me një videolip fantastik, shkruan Indeksonline.

Kënga do të publikohet të premten pas mesnatës, saktësisht në ora 23:59.

Bëhuni gati pasi pas pak ditësh do të sjellin një hit të padiskutueshëm.

Leave a Reply