Fejohet Robin Krasniqi

0
414

Boksieri i njohur nga Kosova Robin Krasniqi, i ka dhënë fund beqarisë.

Ai është fejuar me modelen Marigona Krasniqi.

Këtë e ka bërë të ditur nga modelja në rrjetet sociale.

Deri më lidhja me boksierit dhe modeles është mbajtur larg opinionit publik.

Më parë, Robin Haxhi Krasniqi ka qenë në lidhje me modelen shqiptare Heidi Lushtaku, e cila jeton dhe vepron në Gjermani.

Leave a Reply