Ermal Fejzullahu e Yll Limani publikojnë super këngën “As 1 minut”

0
137

Dy super këngëtarët e estradës shqiptare, Ermal Fejzullahu e Yll Limani, kanë bashkuar forcat për të sjellur një super projekt muzikor.

“As 1 minut” është kënga e re e dy këngëtarëve, e cila është lansuar sonte, shkruan 04 Online.

Për muzikën është kujdesur Yll Limani dhe Fatjon Miftari, derisa këngës ju ka punuar edhe një videoklip i bukur./04 Online

Leave a Reply