Saturday, January 19, 2019

Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush ajo

'Bilbili i Kosovës' sot po feston ditëlindjen. Këngëtarja e zhanrit popullor, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e 57-të.

Moderatorja Arbana Osmani drejt ndarjes nga bashkëshorti

Ndonëse kanë një martesë 16-vjeçare, Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj Ardit Kero kanë ditur të mbajnë thuajse hermetike jetën e tyre...

Reagimi i Aida Doçit kur Shpetim Desku i afrohet për ta ‘puthur’

Sonte po transmetohet programi festiv n’Kosovë Show, me mysafirë nga të gjitha trojet shqiptare. Një atmosferë festive, me kënge...

Tayna ishte e fejuar me këtë artist kosovar

Tayna në verën e vitit 2018 arriti të depërtoj në treg. Në emrin e saj janë adresuar miliona klikime...

Me kë u takua Remzie Osmani pas kaq shumë vitesh

Sa i përket muzikës popullore ajo është ndër këngëtaret më të kërkuara, shkruan Kosovarja. Aktive në koncerte dhe mbrëmje...

Në estradë, ka meshkuj që nuk ia lëshojnë rrugën femrave për ndërhyrje kirurgjike!

Janë komentuar e vazhdojnë komentohen gjatë në media operacionet e shumta plastike të këngëtareve të estradës, shkruan GazetaBlic përcjell 04 Online.

E quajnë “lopë” e “të shëndoshë”, Fifi iu mbyll gojën një herë e mirë...

Si një femër e kolme, Fifi vështirë t’u shmanget përfundimisht komenteve mbi peshën. Njerëzit kanë gjithmonë diçka për të thënë, edhe nëse...

Blerona sapo doli nga frizerja, shfaqet me frizurën, grimin dhe veshjen më të bukur

Blerona Zeqiri është ndër moderatoret më të përfolura të momentit. Ajo pos për emisionet e veta, është në qendër të vëmendjes edhe...

Motrat Mustafa shkojnë mysafire tek Labi, shikoni si duken

Safetja dhe Sahidja janë dy motrat shumë të njohura për publikun. Ato janë dy këngëtare shumë të dashura dhe...

Enca publikon foton kur ishte 13 vjeçe dhe na bëri të fërkojmë sytë

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga të rinjtë dhe njëkohësisht më e komentuara. Këngëtarja përflitet...