Tuesday, March 19, 2019

Krizë në martesën e Shyhrete Behlulit? Flet vet këngëtarja

Shyhrete Behluli padyshim është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera në estradën shqiptare, shkruan GazetaBlic. Së fundmi ajo ishte...

Një burrë i moshuar dhe aspak tërheqës, ky është i dashuri i ‘Nerminit’

Selin demiratar është aktorja shumë e njohur turke dhe që me rolet e saj, u bë shumë e suksesshme jo vetëm në...

Shpetim Desku nuk heziton, e puth gruan e tij në mes të emisionit

Sonte po transmetohet programi festiv n’Kosovë Show, me mysafirë nga të gjitha trojet shqiptare. Një atmosferë festive, me kënge...

A jetojnë dy vajzat me Safeten e bashkëshortin e ri!?

Safete Mustafa përjetoj një humbje shumë të madhe në jetën e saj. Në moshë të re humbi të shoqin.

PREMIERË: Xhafer Ahmetaj i jashtëzakonshëm me këngën ‘Qohu Rexho’ (VIDEO)

Këngëtari i mirënjohur nga Prizreni, Xhafer Ahmetaj, sjell edhe njëherë për publikun shqiptar këngën tashmë të njohur, 'Qohu Rexho'.

Moderatorja Arbana Osmani drejt ndarjes nga bashkëshorti

Ndonëse kanë një martesë 16-vjeçare, Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj Ardit Kero kanë ditur të mbajnë thuajse hermetike jetën e tyre...

Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush ajo

'Bilbili i Kosovës' sot po feston ditëlindjen. Këngëtarja e zhanrit popullor, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e 57-të.

Femra më e bukur e Prizrenit si i ra në duar Nysret Muçiqit?!

Nysret Muçiqi është këngëtar i afirmuar, zë i njohur për publikun që e do e e dëgjon prej vitesh.

Reagimi i Aida Doçit kur Shpetim Desku i afrohet për ta ‘puthur’

Sonte po transmetohet programi festiv n’Kosovë Show, me mysafirë nga të gjitha trojet shqiptare. Një atmosferë festive, me kënge...

Tayna ishte e fejuar me këtë artist kosovar

Tayna në verën e vitit 2018 arriti të depërtoj në treg. Në emrin e saj janë adresuar miliona klikime...