Suharekë, pas një zënke të çastit sulmohet fizikisht një person

0
125

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një zënke të çastit që kishte pasur me të dyshuarin mashkull kosovar, është sulmuar fizikisht nga ai.

Rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 20:30 në Suharekë.

Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore për çka dhe i është ofruar tretmani mjekësorë.

Po ashtu, nga policia kanë bërë të ditur se rasti është nën hetime.

Suharekë 15.05.2022-20:30 Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një zënke të çastit që kishte pasur me të dyshuarin mashkull kosovar, është sulmuar fizikisht nga ai. Si pasoj e sulmit viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore për çka dhe i është ofruar tretmani mjekësorë. Rasti në hetime”, thuhet në raportin e PK-së.

Leave a Reply