Xhensila Myrtezaj tregon linjat perfekte nga palestra dhe duket më në formë se kurrë

0
97

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, është ndër artistet më të komentuara, dhe shpesh herë ndodhet në  qendër të vëmendjes.

Së fundmi, ajo ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram, e cila është realizuar në një palestër dhe ka në fokus trupin dhe format e përsosura.

Leave a Reply