Si dy pika uji, Xhensila na la gojëhapur me fotot ku shfaqet me të motrën

0
75

Motra e Xhensilës, Alba feston ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë, për Albën është organizuar një festë madhështore, ku janë mbledhur të afërmit e miqtë më të ngushtë të saj.

Xhensila ka ndarë në Instagram disa foto e video nga festa duke uruar të motrën.


Në njërën nga postimet, dy motrat shfaqen së bashku dhe ngjashmëria e tyre kaq e madhe sikur të ishin binjake i ka mahnitur të gjithë.

Xhensila brune ndërsa Alba bjonde, por me të njëjtin stil dhe të njëjtën buzëqeshje.

Leave a Reply