PREMIERË: Loki publikon këngën “Krejt ty t’i dhash”

0
350

Loki ka publikuar këngën e tij të re, “Krejt ty t’i dhash”, pak javë pas publikimit të këngës “Sillu pshtillu”, e cila është pritur mirë nga publiku shqiptarë, shkruan 04 Online.

Për tekstin dhe muzikën është kujdesur Valon Biba, kurse për orkestrimin “VD Saund”. Një videoklip të bukur i ka punuar “BUG Production”.

04 Online ka mësuar se Loki nuk do ta mbyll vitin 2020 me këtë këngë, pasi është duke punuar edhe në disa projekte tjera./04 Online

Leave a Reply