Pas shumë vitesh! Salsano Rrapi martohet me partneren e tij, organizojnë dasmën në jug të Shqipërisë

0
70

Salsano Rrapi dhe Erjola Kakeli kanë kurorëzuan dashurinë shumë vjeçare mbrëmjen e kaluar në jugun e Shqipërisë. Me një festë surprizë në ditën e lindjes, Erjola e ka surprizuar Salsanon duke i vënë unazën në gisht, moment të cilin e kanë dëshmuar gjithë miqtë e pranishëm në festë.

Dhëndri, nusja dhe dy vajzat e vogla kanë kremtuar dashurinë e tyre fare thjeshtë, buzë detit me fustanin e bardhë dhe kostumin tipik.

Leave a Reply