Pas 20 vitesh, Ermal Mamaqi ndryshon look, shfaqet me flokë të gjata

0
46

Aktori Ermal Mamaqi përmes një postimi në Instagram ka treguar ndryshimin drastik që ka bërë në look-un e tij pas rreth 20 vitesh me flokë të gjata, për shkak të rolit që ka në serialin që po xhiron.

Në llogarinë e tij në ‘Instagram’ ai ka postuar disa foto ku duken edhe aktorë të tjerë pjesëmarrës në filmin që po xhirojnë dhe Ermali duket me flokë të gjata të kapura bisht i cili është futur nën rolin e personazhit Dani që sipas Ermalit do të jetë shumë ‘HOT’ dhe ky serial do të na bëjë të qeshim dhe të qajmë.

Miq, ju prezantoj me Danin. Personazhi im në H.O.T.   Sapo nisëm xhirimet e Serialit që do ju bëjë të qeshni dhe të qani, por më shumë të mendoheni… Jam i sigurt që do ju pëlqejë. Qëndroni të ftohtë deri sa ta shfaqim, se pastaj do jeni shumë HOT”

Leave a Reply