Merr fund dashuria? Bora Zemani dhe Donald Veshaj i japin fund lidhjes, ‘zhdukin’ njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe fshijnë fotot

0
205
Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit, Donald Veshaj, vendosën të bënin publike lidhjen e tyre të dashurisë mirëpo duket se diçka nuk po shkon dhe aq mirë mes tyre, të paktën kështu mendojmë.

Ekziston mundësia që tani të ketë një krisje mes Borës dhe Donaldit dhe çifti të jetë ndarë.
Ata kanë fshirë disa nga fotot që kishin bashkë dhe për më tepër, as nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram. Duke qenë se tashmë rrjetet sociale janë bërë një tregues i madh i marrëdhënieve, duket se gjërat nuk shkojnë siç duhet.Instagram

Mirëpo nëse shikojmë me vëmendje profilet e tyre të Instagramit, ccifti nuk ka fshirë fotot së bashku, të paktën disa prej tyre (ne themi fshirë por ata mund ti kenë arkivuar dhe kur të duan i risjellin sërish në profil).https://www.instagram.com/p/B052ybCj1YO/embed/?cr=1&v=12&wp=485&rd=https%3A%2F%2Fdosja.al&rp=%2Fmerr-fund-dashuria-bora-zemani-dhe-donald-veshaj-i-japin-fund-lidhjes-zhdukin-njeri-tjetrin-nga-rrjetet-sociale-dhe-fshijne-fotot%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A4332.37999999983%2C%22ls%22%3A4226.919999993697%2C%22le%22%3A4320.334999996703%7D


Heqja nga instagrami mund të jetë një levizje e tyre për vëmendje, ose ndoshta çifti ka vendosur seriozisht ti japë fund lidhjes së tyre. Asgjë nuk është e sigurtë!

Leave a Reply