Kida bën ndryshim drastik në pamjen e saj dhe ne mezi po e njohim

0
92

Këngëtaren shumë të dashur për publikun, Kidën jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë ndryshe, e cila pas tatuazhit, së fundmi ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj e cila shquhet për gjëra të tilla.

Kida ka bërë përsëri një ndryshim në ngjyrën e flokëve, ku pak javë më parë ajo na habiti të gjithëve, kur u shfaq me flokë bjond platin, siç nuk e kishim parë ndonjëherë.

Kida

Ju rikujtojmë se në fillim të shtatorit, ajo i bëri flokët me një nuancë të lehtë rozë, por që si duket ishte e përkohshme sepse u rikthye sërish te bjondia. Kësaj here këngëtarja ka postuar disa video në llogarinë e saj të Instagramit gjatë procesit të lyerjes së flokëve, por ende nuk na ka zbuluar look-un përfundimtar dhe jemi shumë kuriozë të dimë sesi duket ajo.

Leave a Reply