Gold AG i lumtur pranë gruas, kjo e fundit merr vëmendjen në këto imazhe

0
130

Gold AG dhe bashkëshortja e tij, tashmë i kanë bërë të shpeshta paraqitjet publike.

Reperi dhe partnerja e tij, së fundi ishin për udhëtime në bregdetin turk, ndërsa nuk i kanë kursyer edhe fotografitë nga atje.

Çifti kanë postuar disa fotografi në Instagram, ku shfaqen pranë njëri-tjetrit në veturë, por ishte Ermira ajo e cila mori gjithë vëmendjen.

Ajo dukej joshëse e veshur me këmishë blu, teksa dukej se ka shtuar peshë mes spekulimeve se është në pritje të ëmbël.

Leave a Reply