Ekskluzive: Moderatorja kosovare e dashura e Llunit!

0
147

Kënga e tij e fundit është ‘Dopsir’.

E, Lluni si duket po e shijon suksesin e këtij projekti muzikor, shkruan nzoom.biz.

Kjo sepse ai ende nuk ka ndonjë plan konkret.

Por, kjo nuk do të thotë se njëjtë është edhe me jetën private.

n’ZOOM ka mësuar se reperi nga label-i ‘P.I.N.T është duke shijuar romacën me moderatoren Venera Ahmeti.

Madje, çifti më i ri janë bashkë gati qe 2 vite dhe e kanë mbajtur të fshehur deri në këtë moment kur ne ju sjellim këtë foto.

Përndryshe, edhe Venera këndon kohë pas kohe, pra ajo që i ka bashkuar të rinjët është edhe muzika. /nzoom.biz

Leave a Reply